Mitarbeiter Ralf Mägdefrau | thomas gruppe

Dostarczamy beton – zgodnie z wymaganiami klienta

Jesteśmy th beton. Nasza oferta w zakresie branży betonowej jest wszechstronna. Wszystkie nasze produkty i usługi mają jedną wspólną cechę: dostarczamy je zawsze niezawodnie w uzgodnionym czasie, w uzgodnionej ilości i jakości. Wykwalifikowani pracownicy są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące komponentów i odpowiednich produktów dla Państwa projektu budowlanego. Dzięki naszej szerokiej sieci placówek zapewniamy Państwu optymalne zaopatrzenie, gwarantujące jakości thomas. Z pasją podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania.

Skontaktuj sie z naszym oddzialem

Pełna oferta w zakresie betonu

th beton posiada kompletny program dostaw w dziedzinie betonu. W 13 wytwórniach betonu towarowego w Niemczech i 14 w Polsce produkujemy szeroki asortyment wyrobów betonowych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami technicznymi. Do tych produktów używamy tylko zatwierdzonych, wysokiej jakości surowców.

Nasz zorientowany na klienta plan dostaw i zaangażowani pracownicy gwarantują optymalną obsługę i niezawodną wysyłkę produktów. Oprócz wyżej wymienionych produktów wytwarzamy również betony według specyfikacji klienta – zgodnie z indywidualnymi wymaganiami określonymi w projekcie budowlanym.

  • szeroka gama produktów
  • doradztwo kompetentnych pracowników
  • zindywidualizowane dostosowanie właściwości betonu do różnorodnych typów przeznaczenia
  • szybka realizacja zleceń
  • niezawodna dostawa
Beton für den Ingenieurbau | thomas gruppe
Beton do konstrukcji inżynieryjnych
Stabilizacje i podsypki piaskowe
Gebäude aus Sonderbeton | thomas gruppe
Betony specjalne
Betonmischer wird befüllt | thomas gruppe
Beton lekkie i ciężkie
Straßenbau mit Verfüllbaustoffen | thomas gruppe
Budowlane materiały wypełniające

Nasze usługi dodatkowe dla przedsięwzięć budowlanych

Gdy pojawiają się szczególne wyzwania związane z technologią betonu, nasz kompetentny personel jest do dyspozycji klientów również na placu budowy. W zależności od potrzeb klientów możemy przejąć obowiązek pobierania próbek betonu (na zakładzie oraz na życzenie klienta na budowie), kontroli jego konsystencji , zawartości powietrza oraz badań nieniszczących utwardzonego betonu. Wszystkie w/w badania są standardowo wykonywane w ramach certyfikowanej Zakładowej Kontroli Produkcji do której wyników mają Państwo dostęp.

Współpracujący z nami od wielu lat partnerzy zadbają o to, aby dostawa potrzebnych materiałów budowlanych na plac budowy została zrealizowana w sposób profesjonalny i precyzyjny. Pompy do betonu naszych partnerów mają zasięg do 60 metrów

Szukasz czegoś innego niż beton? Zapraszamy do zapoznania się z innym obszarami naszej działalności. thomas może więcej.