thomas next – razem w bezpieczną przyszłość

My w thomasie możemy spojrzeć wstecz na dekady historii. Nasze doświadczenie i know-how wykorzystaliśmy już niezliczoną ilość razy z korzyścią dla naszych klientów. Wspólnie z naszymi pracownikami zawsze podejmowaliśmy nowe wyzwania. Dzięki temu thomas next mógł się stale rozwijać i poszerzać swoją pozycję w branży budowlanej i materiałów budowlanych. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, grupa przedsiębiorstw jest solidna i zorientowana na przyszłość. Ważnym czynnikiem jest tutaj nasza żywa kultura korporacyjna, która w znacznym stopniu przyczynia się do naszego sukcesu. Cenimy zaangażowanie, wzajemny szacunek i odpowiedzialność. Naszym wspólnym celem jest zadowolenie naszych klientów. O tym, że takie podejście sprawdza się od momentu powstania firmy, świadczy nie tylko duża liczba zleceń realizowanych we wszystkich naszych obszarach działalności. Liczby dotyczące naszej firmy również mówią same za siebie. Dowiedz się więcej o naszej grupie wysokowydajnej.

thomas next

W thomasie pasja do opanowania projektów, do wzięcia na siebie odpowiedzialności i do otwartej komunikacji na poziomie oczu są zapisane wielkimi literami w naszej codziennej współpracy. W naszych czterech segmentach biznesowych: betonie, komponentach betonowych, budownictwie drogowym i asfalcie kamiennym, nasi pracownicy we wszystkich naszych lokalizacjach dają z siebie wszystko każdego dnia i w ten sposób tworzą podstawy sukcesu naszych klientów i całego thomas next.

Referencje

Interesuje Cię dokładniejszy wgląd w naszą codzienną pracę? W zakładce referencje można znaleźć przegląd niektórych projektów zrealizowanych dla naszych klientów. Elementy betonowe, cement, kruszywo do mas czy Beton – w naszych referencjach można znaleźć informacje i zdjęcia dotyczące najróżniejszych zleceń lub projektów budowlanych. Szukasz partnera do swojego przedsięwzięcia budowlanego? Zatem również Twój projekt może zostać tu wkrótce zaprezentowany.