Mitarbeiter Karl-Ulrich Schulte-Arens | thomas gruppe

Nasz główny cel: zorientowane na klienta rozwiązania z obszaru cementu i spoiw specjalnych

thomas cementy to my. Dysponujemy kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji cementów i spoiw budowlanych. Naszym klientom proponujemy oprócz sprawdzonych również innowacyjne rozwiązania w projektach, które wymagają wyjątkowego podejścia. Dzięki własnym laboratoriom mamy możliwość opracowania produktów (materiałów) o unikalnych właściwościach.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów i obszarów ich zastosowania

Karl-Ulrich
Schulte-Arens
operator dyspozytorni pieca,
zatrudniony od roku 1990

Cementy i spoiwa specjalne – spektrum produktów

Spoiwa hydrotechniczne

thomas cementy

Firma thomas cementy jest silną marką grupy thomas w segmencie cementów i specjalistycznych spoiw budowlanych w Polsce.

thomas cementy ,dawniej EKOBET Cementy, z powodzeniem działa na rynku budowlanym od 1993 roku. Dzięki trzem zakładom w Warszawie, Jaworznie i Ostrołęce thomas cementy ma znaczący zasięg geograficzny w Polsce.

Udany projekt dzięki naszym usługom

Nasz kompetentny w kwestiach technicznych personel chętnie udzieli porad dotyczących zadań nietypowych i możliwości zastosowania spoiw specjalnych. W ścisłej współpracy z klientem opracowujemy również produkty indywidualne spełniające szczególne wymagania pojawiające się na budowie.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas projektowania wyrobów betonowych. Nasi pracownicy wykorzystują całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby umożliwić znalezienie w thomas zement optymalnego rozwiązania dla każdego przedsięwzięcia budowlanego.

Nie szukasz cementu? Oferta firmy thomas obejmuje także wiele innych produktów i usług.